Bizler, Amerikanca Kültür ailesinin genel merkezi olan Markalar Birliği olarak, marka olma rüyamızı siz, aile bireylerimizin desteği ile gerçekleştirdik.

Sizlerden almış olduğumuz destek ile dürüstlükten asla ödün vermeden daha çok çalışarak Amerikanca Kültür markamızı, bir dünya markası haline getirdik..

Sürekli değişen dünyamızda başarılı girişimler; heves, azim, kararlılık, liderlik ve pazarlama yeteneği ögelerinin hepsini bir arada ve dengeli kullanabilmeyi gerektiriyor. Çok büyük başarılarla sonuçlanan girişimlerin ortak özelliklerinin, araştırma ve geliştirmeye önemli pay ayırmak, finans kaynaklarını doğru yönlendirmek, piyasaya hâkim uzmanları firma bünyesinde barındırmak ve insan kaynaklarına gereken önemi vermek olduğu konusunda tüm yatırım dünyası hemfikirdir.

Grubumuzun hızlı büyümesinde ve bugünkü başarısında da içimizde taşıdığımız girişimci ruhunun, bu hassas dengeleri doğru kurabilmenin ve herkese değer vermenin payı büyüktür.

Siz değerli aile üyelerimiz ile ülkemizdeki en büyük yabancı dil kursu zinciri olmanın mutluluğu içerisindeyiz. Bu mutluluğumuzu tüm aile bireylerimizin geleceklerine yön verecek olan eğitimlerle desteklemek ve her bireye üst düzey hassasiyet göstermek vazgeçilmez ilkelerimiz arasındadır.

Ülke ekonomisi ve istihdama önem veren bir kurum olarak, faaliyet gösterdiğimiz tüm sektörlerde yatırımlar yapmaya ve başarılarımızı artırarak sürdürmeye kararlıyız.

Saygılarımla,

Fatih ÇİFCİ

Yönetim Kurulu Başkanı

Yorumlar (0)